Украина Google AdWords для видео рекламы 1500 грн/потрат. 500

Витратьте ₴500 на відеооголошення AdWords і отримайте кредит на суму ₴1500.
Ми хочемо допомогти вам із відеорекламою на YouTube. Введіть код в обліковому записі, витратьте ₴500 на відеооголошення TrueView протягом 30 днів і отримайте кредит на подальшу рекламу – ₴1500*. Кредит надійде в обліковий запис приблизно через 5 днів після завершення промоакції.

Ваш промокод: хххххххххххххх
Як використовувати промокод: Докладніше

Умови та положення цієї пропозиції:

Пропозиція надається виключно клієнтам із платіжною адресою в Україні. Один рекламодавець може використати лише один промо-код.
Щоб отримати промокредит, потрібно витратити ₴500 грн. на онлайн-відеорекламу (лише TrueView в AdWords) протягом 30 днів із моменту введення промокоду (не включаючи ПДВ) . Сплатити ₴500 грн. недостатньо. Відлік рекламних витрат по сумі ₴500 грн. розпочинається після того, як Ви ввели промо-код. У будь-якому разі потрібно ввести промокод протягом 14 днів із моменту отримання, щоб активувати цю пропозицію.
Для того, щоб отримати право на отримання промо-кредиту, Ви повинні своєчасно проводити платежі за рекламні послуги AdWords і не допускати порушення договору про надання послуг AdWords і політик AdWords для рекламодавців.
Якщо Ви введете промокод і виконаєте всі умови, промокредит буде нараховано протягом 5 днів після того, як витрати на відеорекламу сягнуть указаної вище суми. Промокредит з’явиться на вкладці «Платежі» Вашого облікового запису.
Загальні умови та положення містяться тут: http://www.google.com.ua/intl/uk/adwords/coupons/terms.html