Украина купоны AdWords ₴1500 / ₴1500

Отримайте кредит AdWords на суму ₴1500, витративши ₴1500.

Ми хочемо допомогти вам із рекламою в системі Google AdWords. Отримайте кредит на рекламу в розмірі ₴1500 за умови, що ви витратите ₴1500 протягом 30 днів після додавання коду у свій обліковий запис*. Приблизно через 5 днів після завершення терміну дії промопропозиції ви отримаєте кредит на майбутні рекламні витрати.

Ваш промокод: ххххххх
Як використовувати промокод: Докладніше

Умови та положення цієї пропозиції:
1. Пропозиція надається виключно клієнтам із платіжною адресою в Україні. Один рекламодавець може використати лише один промо-код.
2. Щоб активувати пропозицію: Введіть промо-код до Вашого облікового запису.
3. Щоб отримати промо-кредит: Після введення промо-коду необхідно, щоб сума платежів за рекламу, витрачена на рекламні кампанії протягом 30 днів з дати введення Вами промо-коду, складала не менше ніж ₴1500 (не включаючи ПДВ). Сплатити ₴1500 недостатньо. Відлік рекламних витрат по сумі ₴1500 розпочинається після того, як Ви ввели промо-код.
4. Коли виконані умови 2 і 3, Ви отримаєте промо-кредит відповідно до цієї пропозиції протягом приблизно 5 днів. Ви побачите його суму на сторінці «Платежі» Вашого облікового запису.
5. Промо-кредит застосовується виключно до майбутніх рекламних витрат. Промо-кредит не нараховується до рекламних витрат, які відбулися до моменту введення промокоду.
6. Повідомлення про вичерпання промо-кредиту рекламодавцям не надається, будь-яка реклама понад вартісний розмір промо-кредиту підлягає оплаті відповідно до обраного способу оплати. Якщо Ви не хочете продовжувати рекламу, Ви можете призупинити або видалити свої рекламні кампанії в будь-який час.
7. Для того, щоб отримати право на отримання промо-кредиту, Ви повинні своєчасно проводити платежі за рекламні послуги AdWords і не допускати порушення договору про надання послуг AdWords і політик AdWords для рекламодавців.