Эстония купоны Google Adwords

Потратьте €10 – получите €40!

Kui kulutate €10, saate €40 AdWordsi krediiti.
Soovime teid Google AdWordsis reklaamimisel aidata. Kui kulutate 30 päeva jooksul pärast oma kontole koodi lisamist €10, saate €40 reklaamikrediiti.* Reklaamikrediidi, mida saab kasutada tulevikus reklaamimiseks, saate kätte umbes 5 päeva pärast pakkumisperioodi lõppu.

Teie sooduskood: ххххххххххххх
Juhised sooduskoodi kasutamiseks: Lisateave

Käesoleva pakkumise tingimused:

1. Pakkumine on saadaval ainult sellistele klientidele, kelle arveldusaadress on Eestis. Ühe reklaamija kohta on üks sooduskood.

2. Pakkumise aktiveerimiseks tehke järgmist: Sisestage sooduskood oma kontole enne kuupäeva

3. Krediidi saamiseks: pärast koodi sisestamist peavad teie reklaamikampaaniad 30 päeva jooksul koguma kulusid vähemalt väärtuses €10, välja arvatud mis tahes maksud. Väärtuses €10 makse tegemisest ei piisa. Reklaamikulude arvestus väärtuse €10 suunas algab pärast koodi sisestamist.

4. Kui etapid 2 ja 3 on läbitud, lisatakse krediit tavaliselt 5 päeva jooksul teie konto arveldussummale.

5. Krediit kehtib ainult tulevaste reklaamikulude jaoks. Krediiti ei saa kasutada enne koodi sisestamist kogunenud kulude puhul.

6. Teile ei saadeta märguannet, kui teie krediit on ära kasutatud, ja mis tahes täiendavate reklaamikulude eest peate oma kasutatava makseviisiga tasuma. Kui te ei soovi reklaamimist jätkata, saate oma kampaaniad igal ajal peatada või kustutada.

7. Sooduskrediidi saamiseks peab AdWordsil teie kontoga seotud arveldamine edukalt õnnestuma ja kontoga seoses peavad jätkuvalt olema kõik teie kohustused täidetud.

8. Täielikud tingimused leiate siit: http://www.google.ee/intl/ee/adwords/coupons/terms.html.