Латвия купоны Google Adwords

Iztērējiet €10 un saņemiet AdWords kredītu €40 apmērā
Mēs palīdzēsim reklamēt jūsu produktus, izmantojot Google AdWords. Ja 30 dienu laikā pēc koda ievadīšanas savā kontā būsit iztērējis €10, jūs saņemsit reklamēšanas kredītu €40 apmērā.* Reklamēšanas kredītu (ko varēsit izmantot, lai reklamētos turpmāk) saņemsit aptuveni piecas dienas pēc reklamēšanās perioda beigām.

Jūsu reklāmas kods: ххххххххххххх
Kā izmantot reklāmas kodu: Uzziniet vairāk

Šā piedāvājuma noteikumi un nosacījumi:
1. Piedāvājums ir pieejams tikai klientiem, kuru norēķinu adresē norādītā valsts ir Latvija. Vienam reklāmdevējam ir pieejams tikai viens reklāmas kods.
2. Lai aktivizētu šo piedāvājumu: ievadiet reklāmas kodu savā kontā līdz
3. Lai nopelnītu kredītu: pēc koda ievadīšanas jūsu reklāmas kampaņām 30 dienu laikā ir jāuzkrāj izmaksas vismaz €10 apmērā (bez nodokļiem). Nepietiek, ja veicat tikai maksājumu €10 apmērā. Reklamēšanas izmaksu uzskaite līdz summas €10 sasniegšanai tiek sākta pēc koda ievadīšanas.
4. Kad tiks izpildīts 2. un 3. punkts, kredīts jūsu konta sadaļā “Norēķinu kopsavilkums” parasti būs redzams 5 dienu laikā.
5. Kredīti attiecas tikai uz turpmākām reklamēšanas izmaksām. Kredīti neattiecas uz izmaksām, kuras tika uzkrātas pirms koda ievadīšanas.
6. Kad kredīts būs iztērēts, netiks parādīts paziņojums un visas papildu reklamēšanas izmaksas tiks segtas atbilstoši norādītajam maksājuma veidam. Ja nevēlaties turpināt reklamēšanu, jebkurā brīdī varat pārtraukt kampaņu darbību vai dzēst tās.
7. Lai varētu saņemt reklāmas kredītu, jūsu kontam ir jābūt labā stāvoklī un tajā ir sekmīgi jānotiek AdWords norēķiniem.